Przeprowadzki

transport mebli BytomTrans Taxi Przeprowadzki Bytom  szczególną role zwraca aby nasze usługi były jak najbardziej wszechstronna a oferta giętka i jak najbardziej różnorodna tak by móc sprostać stale rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, elastyczna konfiguracja podstawowych wariantów przeprowadzki, pełen profesjonalizm to cechy na które mogą Państwo liczyć w czasie realizacji. Trzy podstawowe opcje przeprowadzek w których jesteśmy gotowi w razie potrzeby dokonać różny zmian i modyfikacji to :

Przeprowadzki Maxi

W tym typie serwisu w zasadzie całościowo wszelkie prace i przygotowania leżą po stronie naszej firmy a obejmują czynności od spakowania wszystkich dóbr, zabezpieczeniu ich na czas przewozu i późniejszy rozładunek we wskazane miejsce. Wykonanie tego rodzaju przeprowadzki jest niezmiernie złożone a co za tym idzie bardzo czasochłonne i w związku z tym dosyć kosztowne.

Przeprowadzki Zwykłe

Najpopularniejszym wyborem Klientów to właśnie ta opcja przeprowadzki w której te najłatwiejsze ale dosyć mozolne czynności jakim jest pakowanie rzeczy w kartony i worki, rozpakowanie oraz wstępną ochronę mebli za pomocą foli strech. Tak przygotowane mienie nasza firma transportuje do meblowozu, przewozi a w kolejnym etapie wnosi do uzgodnionej nowej lokalizacji.

Przeprowadzki Mini

Najbardziej ekonomiczna odmiana przeprowadzenia domu, mieszkania, firmy lub biura, poprzez pomoc rodzinny, znajomych i kolegów. Wszystkie pracy związane z zniesieniem mebli, spakowaniem i ich późniejszym wniesieniem wykonujesz sam ale możesz liczyć na pomoc i doradztwo przy układaniu i mocowaniu dobytku na samochodzie, płacisz tylko za przewóz.

 

Każdy z tych wariantów może być dodatkowo w różnoraki sposób zmodyfikowany, oraz do każdego z nich istnieje możność zakupu firmowych materiałów zabezpieczających jakimi są kartony, folie, filce, lub gąbki.

Macierzystym ale nie jedynym terenem naszego działania jest Bytom ale realizujemy również zlecenia z innych części Śląska oraz Polski . Nakłaniamy do przynajmniej wypróbowania naszych usług transportowych, a jesteśmy niemalże pewni ze zaspokoimy Państwa oczekiwania pod każdym względem.

.